به گزارش “مجله ایما” محمود اسلامیان عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال پس از برگزاری جلسه هیئت رییسه درباره برگزاری یا عدم برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در تاریخ 25 اسفند ماه گفت: ما منتظر پاسخ فیفا هستیم. خواهش ما از آنها این بوده است که انتخابات را برگزار کنیم، اما اصرار آنها اصلاح اساسنامه و ارسال اساسنامه اصلاح شده به فیفاست.

 

وی درباره اینکه ارزیابی او از شرایط چیست و اینکه آیا انتخابات برگزار خواهد شد یا نه، گفت: ما به دنبال برگزاری هستیم و این را به صورت مکتوب از فیفا خواسته‌ایم که انتخابات برگزار شود و بعد از آن اصلاحات را از دولت بگیریم.

 

عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال در پایان گفت: فیفا مصر است اصلاحاتی که سال گذشته با حضور در ایران انجام دادند، روی آنها توافق شد و در کمیسیون اجتماعی دولت هم به تصویب رسید، نهایی و به فیفا ارسال شود تا اجازه برگزاری انتخابات را بدهند. ما منتظر هستیم تا به ما در دو سه روز آینده پاسخ نهایی را بدهند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.