دانلود سریال یاغی

لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی پس از دو سال بازی برای اینتر قصد ترک این باشگاه و پیوستن به بارسا را دارد.

قرارداد لائوتارو با اینتر تا 2023 اعتبار دارد و در آن بند فسخ 111 میلیون یورویی هم گنجانده شده است. بندی که فعال کردنش در شرایط اقتصادی پساکرونا برای بارسلونا غیرممکن است و به همین دلیل باشگاه کاتالان در اندیشه معاوضه بازیکن با اینتر است.

در بارسلونا بر این اعتقادند که هدف لائوتارو هم تیمی شدن با لیونل مسی است ولی برخی منتقدان بر این باورند که دستمزد بالاتر در بارسا لائوتارو را وسوسه کرده است.

 

 

 

 

ساعتی پیش دیاریو اسپورت نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا کرد که این باشگاه با لائوتارو به توافق شخصی کامل رسیده و پیش قراردادی نیز به امضا رسیده است. بر این اساس ستاره آرژانتینی اینتر قراردادی 5 ساله با بارسا امضا خواهد کرد و سالانه 12 میلیون یورو به علاوه بندهای متغیر نیز دستمزد دریافت می کند که سه برابر دستمزدی است که او اکنون از باشگاه ایتالیایی می گیرد. این توافق پشت پرده قطعا بازخوردی منفی از سوی اینتر خواهد داشت.

 

این البته یک توافق شخصی است و قسمت دشوار قضیه یعنی توافق با اینتر هنوز باقیمانده؛ ولی بارسا خوشبین است که پس از توافق شخصی با بازیکن مانع بزرگی را از پیش رو برداشته باشد.

پس از شیوع کرونا بسیاری معتقدند که نقل و انتقالات تابستانی پیش رو با تحولات بزرگی روبرو خواهد شد و دیگر امکان جذب بازیکنان با رقمی بالا وجود ندارد. باید دید بارسا این نظریه را باطل خواهد کرد یا خیر.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.