“” دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی که چند روزی است با توجه به لغو دیدارهای فوتبال و تیم ملی به کشورش سفر کرده امروز در گفت وگوی اینترنتی با برنامه نوروز فوتبالی در شبکه ورزش سیما حاضر شد و درباره سوالات مطرح شده پاسخ های جالبی داد.

اسکوچیچ ابتدا به زبان فارسی اعلام کرد: «نوروز مبارک». او در ادامه گفت: «خوشحالم که اولین گفت و گوی روی آنتن خود را به عنوان سرمربی تیم ملی انجام می دهم. امیدوارم حال همه مردم ایران خوب باشد.»

وی درباره وضعیت تیم ملی ایران تاکید کرد: ما کارها را جلو بردیم و همه چیز آماده برپایی اردو بود که ویروس کرونا مانع از این امر شد. الان هم منتظریم این ویروس شکست بخورد و کارمان را از سر بگیریم.

سرمربی تیم ملی در بخش دیگری از حرف هایش درباره برنامه های خود در تیم ملی ایران بیان کرد: مهم ترین مساله در حال این است که ما یک تیم ملی فعال تر نسبت به دوره قبلی زمان آقای ویلموتس داشته باشیم. قطعا کیفیت بالایی برای تیم ملی مورد نیاز ما است.

اسکوچیچ درباره اینکه آیابه غیر از کریم باقری دستیار ایرانی دیگری به تیم ملی اضافه می شود یا خیر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آقای کریم باقری در پرسپولیس هم مشغول به کار هستند می توانند کمک کنند اما فرد دیگری را در نظر ندارم و فکر می کنم کادرمان کامل است. همکاران خارجی هستند که مدت زیادی است با من کار کردند و آشنایی خوبی داریم. تجربه زیادی هم دارند.

وی درباره امکانات کمپ تیم ملی ایران گفت: کمپ بسیار تکمیل و عالی است وهرچه نیاز داریم موجود است. انگیزه زیادی هم برای ادامه کار دارم.

اسکوچیچ درباره دستاوردهایش از سفر به چند کشور اروپایی برای دیدار با لژیونرهای ایرانی عنوان کرد: در سفرهایم با بازیکنان بین المللی ایرانی آشنا شدم و بیشتر بازیکنان لیگ ایران را نیز می شناسم. چون لژیونرهای ما دور از چشمم بودند خواستم آنها را از نزدیک ببینم و به نظر منسجمی برسم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به ارتباطش با داوور شوکر رییس فدراسیون کرواسی آیا امکان برگزاری دیدار دوستانه ایران و کرواسی وجود دارد اظهار داشت: از قبل قدم هایی در این باره برداشتم و با داوور شوکر صحبت کردم. در حال حاضر با توجه به شیوع کرونا امکانش نیست اما در آینده ای نزدیک این اتفاق می افتد.

 

 
سرمربی تیم ملی ایران درباره اینکه در گذشته و در زمان سرمربیگری میروسلاو بلاژویچ تیم ملی ایران با کرواسی بازی کرده و یک بر صفر بازنده شده تاکید کرد: اگر در زمان سرمربیگری من هم این بازی برگزار شود دوباره کرواسی برنده می شود(باخنده).

وی درباره تفاوت های میان فوتبال ایران و کرواسی گفت: فوتبال کرواسی تاثیری روی فوتبال ایران داشته است. وقتی بازیکنان اروپایی به تیم ملی می آیند با تمام وجود کار می کنند و این بسیار مهم است.

اسکوچیچ در پاسخ به این پرسش که آیا قول صعود به جام جهانی را به مردم ایران عیدی می دهد تاکید کرد:اولین آرزویم برای مردم ایران سلامتی و بعد بهبود سبک زندگی است. همچنین قول می دهم تمام تلاشم را برای صعود ایران به جام جهانی انجام بدهم. شک نکنید بازیکنانم همه توانشان را خواهند گذاشت.

وی درباره وضعیت شیوع کرونا در کرواسی و اینکه خودش را قرنطینه کرده افزود: من در حال حاضر قرنطینه هستم و سفر خطرناک است. خانواده ام هم 7 کیلومتر از من فاصله دارند(باخنده). وقتی به کرواسی رسیدمتست های سختی دادم و حتی جرات نکردم از 5 متری دختر کوچکم رد بشوم.

سرمربی کروات تیم ملی در پایان گفت: نوروز را به مردم ایران تبریک می گویم. متاسفم که امسال ایران نبودم تا چهارشنبه سوری از روی آتش بپرم و مسائل منفی را در آتش بریزم. برای همه در ایران آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه سریع تر برگردم.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.
hitcounter