به گزارش “مجله ایما”، و به نقل از سایت باشگاه شهرخودرو جواد طاری بخش در خصوص تغییر زمان بازی این تیم مقابل ذوب آهن گفت:‌ نمی‌دانم چه طور بدون اطلاع ما زمان بازی را تغییر دادند، بعد از بازی با پرسپولیس و با توجه به تعویق بازی های آسیایی، کادر فنی تمرینات تیم را تعطیل کرد و به بازیکنان استراحت داده است. امروز به یکباره دیدیم که در خبرها عنوان شده با درخواست ذوب آهن و موافقت باشگاه میزبان بازی از روز یکشنبه  به جمعه تغییر کرده است! سوال ما این است که چه زمانی ما این موافقت را اعلام کردیم که خودمان خبر نداریم؟ به هیچ وجه حاضر نیستیم بازی ما زودتر برگزار شود و ما نیز بر اساس انجام بازی در روز یکشنبه برنامه ریزی کردیم. ما به فدراسیون اعلام کردیم بازی‌ها را به دلیل شرایط ویژه کشور و شیوع ویروس کرونا تعویق بیاندازد بعد به ما می‌گویند که باید زودتر بازی کنید؟!

 

سخنگوی باشگاه شهر خودرو ادامه داد: تاکید ما بر روی انجام بازی در همان روز یکشنبه است، نمی توانیم در شرایطی که تمرینات تعطیل است و بازیکنان در کنار خانواده هایشان هستند، به یکباره بازیکنان را جمع کنیم و تمرین را برگزار کنیم. نمی دانیم این اتفاقات چگونه رخ می دهد. در جریان برگزاری جلسه کمیته تعیین وضعیت در خصوص دو بازیکن تیم ما هم، بعد از حکم عجیبشان به باشگاه شهرخودرو گفتند که تاریخ برگزاری جلسه را اعلام کرده بودیم و حالا برای برای تغییر زمان بازی با ذوب آهن هم می گویند نامه زده‌اند و باشگاه ما نیز موافقت کرده‌است! ما فکر می کنیم شاید آدرس و فکس باشگاه شهرخودرو را دوستان در فدراسیون و فوتبال و سازمان لیگ ندارند و به اشتباه جای دیگری نامه ها ارسال می کنند چرا که به دست ما هیچ نامه ای نرسیده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.