دانلود سریال یاغی

خدادادعزیزی ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته میهمان برنامه فوتبال برتر بود و مثل همیشه یک مصاحبه جالب و پر از نکته را انجام داد. خداداد درباره اینکه گفته می شود باشگاه ها خواهان تعطیلی مسابقات هستند گفت: من معتقدم این فقط به خاطر منافع باشگاهی است نه منافع ملی.

مهاجم سابق تیم ملی ایران در این رابطه افزود:  من به پرسپولیس حق می دهم و به نظرم حقش است که بخواهد بازی ها برگزار شود. این تیم با 10 امتیاز صدرنشین است و 9 بازی نسبتا سبک را پیش رو دارد و می تواند قهرمان شود. اگر لیگ تعطیل شود و جام را به آن ها بدهند ممکن است همیشه این حرف وجود داشته باشد که قهرمانی آن ها واقعی نیست و برخی تیم ها بگویند اگر بازی ها برگزار می شد ما قهرمان می شدیم. بحث بعدی هم تیم های دیگر هستند که می خواهند بازی ها تعطیل شود و آن ها هم شرایط خودشان را می بینند.

او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: ممکن است حرف هایی که می زنم باعث ناراحتی بعضی از دوستانم شود اما واقعیت این است همه تیم ها غیر از پرسپولیس می خواهند بازی ها تعطیل شود. چون منافعشان چه از نظر مالی و چه رده بندی جدول در تعطیلی است. مدیران بحثشان مالی است و مربیان هم جایگاه جدولی را می بینند. اگر من هم مربی یکی از تیم های لیگ بودم-مثلا مربی شهرخودرو- بودم دلم نمی خواست پرسپولیس قهرمان شود. اگر تیمم سوم یا چهارم هم بود بازهم می گفتم تعطیل شود. پایین جدولی ها هم می دانند اگر لیگ تعطیل شود نمی توانند آن ها را بیندازند.

خداداد افزود: بحث منافع در میان است و هرکس به فکر خودش است تا به فکر منافع ملی و شاید هم طبیعی باشد. یکی از دوستانم بازیکن یکی از تیم های لیگ برتری است. مردم می دانند که من آدم درغگویی نیستم. این تیم اردو داشت و دوست من می گفت هر 5 بازیکن در یک اتاق هستند. جالب است مدیرانی که می آیند می گویند ما نمی توانیم برای اجرای پروتکل هزینه کنیم و نگران سلامت بازیکنان هستیم در اردو هر 5 نفر را در یک اتاق اسکان داده اند. من خودم تعجب کردمکه چرا مدیرعامل این باشگاه اینقدر اصرار دارد که لیگ به خاطر حفظ سلامت بازیکنان تعطیل شود.

 

عزیزی همچنین گفت: از دوستم پرسیدم که تست هم گرفته می شود گفت تست گرفتند اما ما کرونایی نداشتیم. متعجب شدم چرا که این باشگاه گفته بود چند نفر کرونایی هستند دوستم گفت که به ما گفته اند بگویید کرونا داریم و تست مثبت بوده است. بازهم می گویم متعجبم از مدیرعاملی که 5 بازیکن را در یک اتاق در اردو اسکان داده و می گوید لیگ را تعطیل کنیم تا بچه ها سلامت بمانند. اگر آلمانی ها می گویند برگزار نشود واقعا نگران هستند. عکسی از بکن باوئر دیدم که کاملا مجهز به ماسک های ایمنی بود و ابراز نگرانی کرده بود. اما در فوتبال ایران اینگونه نیست و ما خودمان نگران نیستیم. مربیان همدیگر را بغل می کنند مگر اینکه نخواهند مقابل دوربین این کار را بکنند. فوتبالی ها همدیگر را بغل می کنند؛ من خودم اینطوری هستم البته می دانم چند تا از دوستان کرونا دارند و به همین خاطر آن ها را بغل نمی کنم.

ستاره سابق فوتبال ایران در ادامه گفت: بازهم می گویم به نظر من چه آن هایی که خواهان برگزاری و چه آن های که خواهان تعطیلی هستند به منافع خودشان فکر می کنند.

او اضافه کرد: آقای حریرچی معاون وزیربهداشت گفت ما اعلام کردیم که تمرینات ورزش های کم برخورد شروع شود اما واقعیت این است که فوتبال یک ورزش شدیدا پربرخورد است. بازیکنان در هجده قدم نفس به نفس هم هستند همدیگررا می گیرند و خیلی به هم نزدیک هستند و دائم برخورد دارند. به نظرم فدراسیون باید به وزارت بهداشت بگوید که فوتبال ورزش پربرخورد است و نمی توانیم شروع کنیم. می گویند در زمین نباید بیشتر از شش نفر باشد اما این شدنی نیست. شاید در بدمینتون و تنیس روی میز بشود اما در فوتبال نمی شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.