دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در شرایطی که آمیان با نتیجه 2-1 از المپیک مارسی تیم دوم جدول رده بندی لیگ یک فرانسه عقب بود لوکا السانر در دقیقه 80 تصمیم گرفت از سامان قدوس ستاره ایرانی خود به عنوان آخرین تعویض برای فرار از این شکست بهره ببرد.

ورود سامان به زمین به خوبی کفه ترازو را به سود مهمان انتهای جدولی برابر شاگردان آندره ویلاش بوآش سنگین تر کند تا جایی که ابتدا در دقیقه 83 آمیان اختلاف را با گل گوئیساری به حداقل رساند سپس در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شده قدوس به داد تیمش رسید تا آنها کامبک فوق العاده ای در ولودروم تجربه کنند.

بعد از این بازی تمجیدها از تعویض طلایی آمیان به اوج خود رسید تا در نشست خبری بعد از بازی هم سئوالاتی پیرامون شرایط سامان از سرمربی آمیان پرسیده شود. السانر که پیش از این هم از بازگشت سامان بعد از اتفاقات محرومیت فیفا و مصدومیت ها به عنوان خرید جدید نام برده بود ابراز امیدواری کرد که بدشانسی های این بازیکن در سال 2020 به پایان برسد.

 

السانر گفت:« خوشحالم سامان به آن چه استحقاق داشت، رسید. او در تمام این ماه ها روزهای سختی را تجربه کرد و من از نزدیک شرایط او را کاملا رصد می کردم. خیلی برای قدوس خوشحالم و بیشتر از این که بخواهم راجع به فرار از شکست آمیان فکر کنم به اوج گرفتن دوباره سامان می اندیشم چون او می تواند شرایط تیم ما در هفته های مهم پیش رو را تغییر بدهد».

جالب این که رسانه های فرانسوی نیز از شب گذشته بازتاب گسترده به درخشش ستاره ایرانی در آسمان ولودروم دادند، جایی که او رویای نزدیک شدن ویلاش بوآش به پاریسی ها در صدر جدول لیگ یک فرانسه را نابود کرد و در پایان زمینه اخراج این مربی در پی اعتراض های مکرر به داور بازی را فراهم نمود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.