دانلود سریال یاغی

و به نقل از ایرنا در پی شایعاتی مبنی بر جدایی «مرتضی‌ پورعلی‌گنجی» مدافع ایرانی تیم العربی  این باشگاه قطری با انتشار بیانیه‌ای این موضوع را رد کرد و اعلام کرد که نه تنها پورعلی‌گنجی بلکه هیچ بازیکنی در پایان فصل از این تیم جدا نمی‌شود.

 

طبق نوشته الوطن باشگاه العربی تاکید کرد که بر خلاف شایعاتی که در برخی رسانه‌ها مطرح شد جدایی پورعلی‌گنجی و انتخاب جایگزین این بازیکن برای فصل بعد صحت ندارد.

 

ما در شرایط فعلی قصد تغییر در هیچ پستی را نداریم و از طرفی دیگر قرارداد هیچ بازیکنی در پایان فصل به اتمام نمی‌رسد. به همین خاطر باشگاه قصد دارد ثبات فنی خود را برای فصل آینده هم حفظ کند و در راس کادر فنی با هدایت «هایمر هالگریمسون» به کارش ادامه دهد.

 

«آنورگونارسون» بازیکن ایسلندی که با قراردادی ۲ ساله به العربی پیوسته توانسته عملکرد خوبی داشته باشد و مسوولان باشگاه هم قصد دارند در صورت تداوم این روند خوب مدت قرارداد وی را تمدید کنند. «حمدی الحرباوی» مهاجم تونسی هم یک فصل دیگر از قرارداد ۲ ساله‌اش باقی مانده است. «مارک مونیسا» مدافع اسپانیایی هم قرارداد ۲ ساله با باشگاه دارد. «پیر میشل لاسوگا» هم با باشگاه العربی قراردادی ۳ ساله دارد. با توجه به این موضوع تغییر و تحولات چندان عظیمی را در العربی شاهد نخواهیم بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.