به گزارش “مجله ایما”، کیلیان امباپه تمرینات پاری سن ژرمن در روز دوشنبه پیش از دیدار برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا در روز چهارشنبه برابر دورتموند را از دست داد. به نظر می رسد کیلیان امباپه دچار گلو درد شده و این بدترین خبر ممکن قبل از این بازی حساس برای توماس توخل است.

 

 

البته هنوز مشخص نیست کیلیان امباپه در دیدار مقابل دورتموند غایب خواهد بود یا خیر، اما به نظر می رسد حتی اگر او قادر به بازی کردن باشد نیز نمی تواند در بهترین شرایط در ترکیب تیمش قرار گیرد. وضعیت نیمار نیز برای این دیدار حساس چندان مشخص نیست و با توجه به مصدومیت اخیر این ستاره برزیلی، رسیدن او به مرز آمادگی نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

مارکو وراتی و توماس مونیه نیز به دلیل محرومیت قادر به همراهی پاری سن ژرمن در این دیدار حساس نیستند و توماس توخل حداقل امیدوار است کیلیان امباپه به هر شکلی شده شانس حضور در مقابل دورتموند را پیدا کند.

 

پاری سن ژرمن در دیدار رفت و در شب درخشش ارلینگ هالند با نتیجه 1-2 مقابل رقیب آلمانی مغلوب شده و در شرایطی که قادر به استفاده از امتیاز حضور تماشاگران نیز نیست، کار دشواری برای صعود مقابل تیم آماده لوسین فاوره دارد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.