دانلود سریال یاغی

لائوتارو مارتینز تبدیل به هدف اول تابستانی بلوگرانا شده است. بارسلونا علاقمند است با رقم هزینه کمتر از بند 111 میلیون یورویی در قرارداد مهاجم اینتر با او توافق کند و بازیکنانی چون ایوان راکیتیچ آرتورو ویدال و ساموئل امتیتی ​​می توانند بخشی از قرارداد انتقال لائوتارو به بارسلونا باشند. بارسلونا آماده پرداخت دستمزدی قراردادی به ارزش 10 میلیون یورو در سال برای راضی کردن لائوتارو به انتقال به بارسلوناست. حتی گفته می شود که لیونل مسی نیز برای انتقال لائوتارو به نوکمپ با هموطن خود صحبت کرده است. حالا لیونل اسکالونی مدعی شد که از احتمال هم تیمی شدن دو مهاجم اصلی خود در سطح باشگاهی هیجان زده است.

 

 

لیونل اسکالونی گفت: لائوتارو مارتینز یک مهاجم امروزی و مدرن به شمار می آید و که تیم بزرگی خواهان جذب او خواهد بود. البته لائوتارو حالا نیز در تیم بزرگی بازی می کند که یارای مبارزه با دیگران را دارد و به همین دلیل خرید او از اینتر دشوار خواهد بود.

 

اگر لائوتارو به اندازه کافی خوش شانس باشد که با بازیکنانی مانند مسی در بارسلونا بازی کند این برای آرژانتین بهتر خواهد بود. لائوتارو بازیکن جوانی است که آینده ای بسیار خوبی دارد. لائوتارو قوی است و میل زیادی برای موفقیت دارد. من نمی خواهم دخالت کنم اما امیدوارم اگر او باشگاهش را تغییر داد به نفعش باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.