به گزارش “مجله ایما”، رئال مادرید در حالی به ال‌کلاسیکو وارد شد که به شدت تحت فشار قرار داشت. بعد از شکست سفیدپوشان مادرید مقابل منچسترسیتی در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی چمپیونزلیگ، در اسپانیا همه از فاجعه فصل گذشته برای رئال صحبت می‌کردند، فاجعه‌ای که رئالی‌ها ظرف ده روز رقم زدند و همه شانس‌های خود برای کسب جام را از دست دادند. ولی رئال در برنابئو در مقابل بارسلونا به یک پیروزی بسیار روحیه‌بخش دست یافت تا بار دیگر نگاه‌ها متوجه مادرید شود.

 

رئالی‌ها در حالی در برنابئو موفق به شکست دادن بارسلونا شدند که پنج فصل بود نتوانسته بودند در خانه خود از پس کاتالان‌ها برآیند. رئال با پیروزی 2-0 در این بازی به صدر جدول لالیگا راه یافت  تا بار دیگر امیدهایش برای کسب جام قهرمانی لالیگا و حتی قهرمانی در چمپیونزلیگ زنده شود.

 

 

شاگردان زین‌الدین زیدان که باید در بازی برگشت خود مقابل منچسترسیتی در خانه این تیم انگلیسی به مصاف شاگردان گواردیولا بروند حالا با روحیه‌ای بازی خواهند کرد که با روحیه‌شان پیش از بازی ال‌‌کلاسیکو به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

 

تیبو کورتوا که در ال‌‌کلاسیکو یکی از مهمترین بازیکنان رئال بود و چند سیو عالی داشت می‌داند که در ورزشگاه اتحاد اگر رئال بخواهد با یک کامبک رویایی سیتی را حذف کرده و راهی مرحله یک چهارم شود او باید مثل ال‌کلاسیکو دروازه تیمش را بسته نگه دارد. نگاه‌ها در مادرید علاوه بر مهاجمین و گلزنان رئال حالا به دروازه‌بان بلژیکی دوخته شده است. باید دید آیا سفیدپوشان مادرید می‌توانند بار دیگر خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در اروپا مطرح کنند؟

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.