به گزارش “مجله ایما”، سپاهانی‌ها با توجه به رقابت فشرده ای که فصل گذشته با پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات داشتند و در نهایت هم قافیه را به این تیم باختند، در لیگ نوزدهم به عنوانی جز قهرمانی نمی اندیشند، ولی حالا با اتفاقاتی که طی روزهای گذشته رخ داده و حکمی که شب گذشته توسط کمیته انضباطی صادر شد، شرایط برای شاگردان امیرقلعه نویی از هر زمانی سخت تر شده است.

سپاهان روز گذشته در ورزشگاه فولادشهر 2 امتیاز حیاتی را جا گذاشت و ساعاتی بعد هم با حکم کمیته انضباطی، نتیجه دیدار لغو شده سپاهان و پرسپولیس، سه بر صفر به سود باشگاه تهرانی  اعلام شد و حالا با این وصف اختلاف شاگردان گل محمدی در صدر جدول با تیم سپاهان به 10 امتیاز رسیده و این یعنی هر تیمی غیر از پرسپولیس کار بسیار سختی برای کسب عنوان قهرمانی این فصل از رقابت های لیگ برتر دارد.

امید نورافکن بازیکن سپاهان در واکنش به اتفاقاتی که روز گذشته رخ داد، پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و در این پست از هواداران سپاهان نیز انتقاد کرده است.

امید نورافکن در بخشی از صحبت های خود با اشاره به اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان نوشته است:« ما برای رسیدن به این جایی که هستیم سخت تلاش کردیم. در این شش ماه از هرچیزی که باعث خوشی می‌شد، گذشتیم.  اما هوادارانی که به جای جلو انداختن تیم، باعث عقب افتادن تیم می‌شوند واقعا عذاب آور است. ما در زمین بازی بردیم. خدا هم شاهد ما هست؛ بازی می‌کردیم و آماده بودیم اما ……

 

هافبک سپاهان در ادامه با اشاره به انتقاداتی که هواداران سپاهان از علی قربانی و عملکرد او می کنند، به گل این بازیکن در فصل گذشته مقابل شهر خودرو اشاره کرده که باعث کسب سهمیه مستقیم آسیایی برای سپاهان شد. او در این مورد هم اینگونه با هواداران سپاهان صحبت می کند: « یا به طور مثال پارسال با گل یک بازیکن وارد باشگاه های آسیا شدیم، که اگر نمیزد …. اما چنان برخورد می شود، انگار نه انگار ما با هم هستیم. چه ببازیم، چه مساوی و چه باخت. چنان برخوردی می‌کنید که اثر برعکس دارد و از رسیدن تیم به موفقیت جلوگیری می کند.

نورافکن در پایان از هواداران سپاهان خواسته تا در ادامه رقابت ها و در شرایطی که وضعیت برای سپاهان سخت تر هم شده است، کنار تیم باشند و اضافه کرده است: « لطفا با توجه به شرایطی که برای ما به وجود آوردن، حداقل تا آخر کنارمان باشید نه روبرویمان. بدانید ما هم به اندازه شما تیمی که برایش بازی می کنیم را دوست داریم.»

 

گفتنی است پیش از نورافکن، شایان مصلح مدافع چپ سپاهان با انتشار ویدئویی در صفحه مجازی‌اش، از دلیل بازی نکردن تیمش مقابل پرسپولیس حرف زده بود و گفته بود بازیکنان سپاهان با درخواست هواداران از حضور مقابل پرسپولیس سرباز زده بودند و البته به این موضوع هم اشاره کرده بود که نیروی انتظامی چند دقیقه ای برای باز کردن راه اتوبوس سپاهان با هواداران تیم مقابل هتل کوثر، درگیری داشته است و آنطور که آنها ادعا داشته اند، راه برای اتوبوس تیم باز نبوده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.