دانلود سریال یاغی

“” در شرایطی که آغاز لیگ چین با تاخیر دستکم دو ماهه مواجه شده است یک اتفاق عجیب سبب شده تا این لیگ تخت تاثیر قرار بگیرد. بدقولی اسپانسرهای معروف دو باشگاه بیجینگ رنه و هیلونگ جیانگ باعث شده تا بازیکنان این دو تیم ماه ها حقوق نگیرند و حالا در آستانه اخراج از دسته تیم های حرفه ای چین هم قرار گرفته اند.

 

نکته جالب این است که ژیولی هاوکن و دای یونگی به عنوان دو تاجر ثروتمند چین اسپانسر تیم ردینگ انگلستان در چمپیونشیپ نیز محسوب می‌شوند اما در کشور خود کاری از پیش نبرده اند.

 

 

دای یونگی ۵۲ ساله صاحب برند «رنه» و شرکت کارابائو در چین محسوب می‌شود. او بخشی از مالکیت چند باشگاه چینی را در این سال ها خرید و نام برند خود را به آخر اسم آن ها اضافه کرد دقیقا مثل همان اتفاقی که برای بیجینگ رخ داد.

 

آن ها علاوه بر ردینگ با هال سیتی نیز همکاری داشتند اما حالا در وضعیت نامطلوبی قرار گرفته اند که انحلال باشگاه بیجینگ می‌تواند شرایط را بسیار سخت تر کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.