دانلود سریال یاغی

چندی قبل یوفا با حکمی جنجالی اعلام کرد باشگاه منچسترسیتی به علت عدم رعایت قوانین و تخلفات مالی به مدت دو سال از شرکت در لیگ قهرمانان محروم خواهد شد. مدیران سیتی از همان ابتدا به شدت به انتشار این حکم اعتراض کرده و مدعی شدند با شمایت به CAS باعث تغییر تصمیم خواهند شد.

 

 

حالا این هفته سه جلسه برای رسیدگی به این پرونده و شنیدن دفاعیات باشگاه منچسترسیتی برگزار شد و این ارگان اعلام کرد چند هفته دیگر پاسخ نهایی در مورد درخواست تجدید نظر باشگاه انگلیسی را خواهد داد. CAS با انتشار بیانیه ای گفت: انتظار بر آن است این حکم در نیمه اول ژوئن سال 2020 صادر شود. تاریخ دقیق قبل از انتشار حکم ابلاغ می شود.

 

این در حالیست که مدیران منچسترسیتی در ماه های اخیر بارها تاکید کرده اند مدارکی دال بر اثبات بی گناهی شان دارند و اطمینان دارند در دادگاه تجدیدنظر پیروزی خواهند شد و این محرومیت نیز لغو می شود. در صورت پابرجا ماندن این حکم مشکلات زیادی گریبان سیتی را خواهد گرفت و نه ستاره ها علاقه ای به انتقال به این باشگاه نشان می دهند و نه ماندن بازیکنان بزرگ فعلی قطعیت دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.