مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” این روزها که کرونا حسابی همه دنیا را زمینگیر کرده هرکس به هر شکلی به دنبال ایجاد فضای امید و خوشحالی در بین مردم است. در این بین ستارگان در هر عرصه ای به خصوص فوتبال با انتشار ویدئوهای خود در خانه نقش بسزایی در بالا نگه داشتن امید در روزهای قرنطینه به خاطر کرونا دارند. در این بین مراجع رسمی دنیای فوتبال در قاره های مختلف از جمله اروپا هم بیکار ننشسته و به هنر نحوی سعی می کند با انتشار اختبار مربوط به کرونا در عالم فوتبال در قاره سبز نقشی در این مسیر داشته باشد.

سایت یوفا اخیرا با انتشار خبری به اتفاقات کرونایی در کشورهای مختلف قاره اروپا پرداخته و با چاشنی شوخی با برخی بازیکنان تیم ها به اقداماتی که در خصوص این ویروس در کشورهای مختلف این قاره افتاده پرداخته است. یکی از این کشورها آذربایجان است که چند بازیکن کشورمان از جمله پیمان بابایی مهدی شریفی و سامان نریمان جهان در آن مشغول به کار هستند و این روزها به خاطر کرونا حسابی در این کشور دو قبضه قرنطینه هستند چون نه اجازه بیرون آمدن از خانه را دارند و نه اینکه به خاطر بسته شدن مرزها به آن ها اجازه داده نشد که به ایران بازگردند.

سایت یوفا در خبر خود با تیتر «فوتبال اروپا در مقابله با ویروس کرونا متحد است» در بخش مربوط به کشور آذربایجان از این عنوان استفاده کرده که «آذربایجان: لبخند بر چهره هواداران فوتبال می گذارد».

در متن خبر مربوط به کشور آذربایجان و فوتبال آن آمده است: «لیگ حرفه ای فوتبال آذربایجان (PFL) در یک کمپین ملی برای تقویت روحیه هواداران فوتبال و خانواده های آن ها بابت اینکه در خانه بمانند در کانال های اینستاگرام خود عکس های جالبی از مسابقات لیگ داخلی را به اشتراک گذاشته است. همچنین بازیکنان کادرمربیگری و کارمندان تیم  صبا (FC Sabah) بیش از 25 هزار یورو برای حمایت از یک صندوق ملی در برابر کروناویروس جمع آوری کرده اند. همین باشگاه همچنین در حمایت از پزشکان و پرستاران کشور ویدئویی را تهیه کرده که روز و شب برای معالجه بیماران مبتلا به COVID-19 آن را انتشار می دهد.

نکته جالب در این قسمت از خبر سایت یوفا استفاده از عکس پیمان بابایی است که با عکس او بعد از یکی از گل هایی که برای سومقاییت به ثمر رسانده شوخی شده است. در این عکس پیمان بعد از این گل به سمت کنار زمین رفته که آنجا تصویر یک اسب وجوددارد که اصل عکس این طور نبوده و او بعد از گل با یکی از بازیکنان تیمش شادی گل خودش را تقسیم کرده که در آن زمان دستش را از کنار زمین به سمت بابایی دراز کرده است.

 

 

در این خصوص پیمان بابایی بابت این کار یوفا و انتشار این عکس گفت: «بله این خبر را دوستانم برایم فرستادند و یک استوری هم بابت این کار یوفا گذاشتم با این مضمون  که «وقتی خونه نشستی و یکدفعه تو قرنطینه یوفا سرشوخی را با تو باز می کند». من از این کار یوفا ناراحت نشدم چون برداشتم این است که بابت تغییر روحیه مردم در روزگاری که کرونا همه را ناراحت کرده این اتفاق افتاده و امیدوارم من هم نقشی در خندیدن مردم داشته باشم.»

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.