دانلود سریال یاغی

دیگر بازیکنان فشرده در کنار هم و دست در دست هم عکس نمی گیرند. با فاصله در کنار هم می ایستند! البته با شیوه ها مختلف. این خود بهانه ای شده تا بازیکنان تیم ها خلاقیت خود را در عکس تیمی ابتدای بازی نشان دهند. همانند شادی های بعد از گل که متفاوت است و به نظر می رسد در سایه اعتراض برخی تیم ها به برگزاری بازی های فوتبال بازیکنان وارد مرحله سازگاری با کرونا شده اند و بی میل نیستند که بازی های فوتبال هم چنان ادامه پیدا کند.

 

این عکس ابتدای بازی دو تیم استقلال – هوادار است. این دو تیم در بازی دیروز 4 بار به گل رسیدند که سهم تیم استقلال بعد از تساوی دو بر دو در برابر خوشه طلایی در این بازی 3 گل بود. گرفتن عکس تیمی در ماه های خرداد هیچ گاه سابقه نداشته و هر فصل این موقع که می رسیده بازیکنان به دنبال  بدر کردن خستگی یک فصل بازی و استراحت بودند اما این بار با برگزاری بازی های دوستانه برای انجام بازی های باقی مانده آماده می شوند و همه این ها به خاطر ورود یک میهمان ناخوانده بوده است. کرونا که متاسفانه جان زیادی از انسان ها در کشورهای مختلف از جمله ایران عزیزمان را گرفته است و حالا فوتبال می کوشد با شروع دوباره ذهن ها را متوجه خود کند و مردم رفته رفته کرونا را فراموش کنند. بلایی که البته درس های زیادی هم داشت و تغییرات زیادی را هم ایجاد کرد. در فوتبال عکس با فاصله. هر چند با شروع بازی؛ دوباره این بازیکنان فاصله ها را کم می کنند چون یک تیمند و هم باید برای هم بازی کنند و با گلزنی دوباره یکدیگر را در آغوش می گیرند.

 

 

 

فوتبال ادامه دارد. حتی در زمان کرونایی. این بدین معنی است که فوتبال تسلیم کرونا نشده و به دنبال شکست آن است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.