به گزارش “مجله ایما”، کریم باقری یکی از گلزن ترین هافبک های ملی جهان محسوب می‌شود. او که 50 گل ملی در کارنامه دارد، اولین آن ها را در سال 1993 و آخرینش را سال 2009 به ثمر رساند و در بیشتر کشورهای مهم آسیایی نیز موفق به گلزنی شد. از جمله کشور امارات و شهر دبی که آقاکریم خاطرات خوشی از آن دارد.

 

باقری در جام ملت های 96 توانست یک گل به عربستان و یک گل به کره جنوبی در ورزشگاه آل مکتوم دبی بزند. 13 سال بعد او در بازگشت به تیم ملی نیز در این شهر دروازه تیم ملی امارات را باز کرد و مانع از شکست شاگردان علی دایی شد.

 

اسطوره باشگاه پرسپولیس که یک سال سابقه زندگی در این شهر و بازی در تیم النصر دبی را دارد، با پیراهن این تیم اماراتی هم 4 گل به ثمر رساند و در بین فوتبال دوستان این کشور چهره مشهوری محسوب می‌شود.

 

وی حالا به عنوان دستیار یحیی گل محمدی و به همراه تیم پرسپولیس به این شهر بازگشته و امیدوار است از روی نیمکت شاهد درخشش سرخپوشان مقابل الشارجه باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.