دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، پس از جدایی پرسروصدای استراماچونی از استقلال، در روزهای اخیر نام او دوباره در رسانه ها مطرح شد. این بار از سرمربی سابق اینتر به عنوان گزینه هدایت کالیاری نام برده می‌شد و دی مارتزیو خبرنگار معروف ایتالیایی نیز او را نزدیک به تیم رده یازدهمی سری آ می‌دانست اما در نهایت باشگاه کالیاری تصمیم دیگری گرفت.

 

آن ها که به خاطر نتایج ضعیف رونالد ماران، او را اخراج کرده بودند، سرانجام والتر زنگا را به عنوان سرمربی انتخاب کردند. زنگا که یکی از اسطوره های فوتبال ایتالیا به حساب می‌آید، در حالی سرمربی کالیاری شد که در سال های اخیر نتایج خیلی خوبی را در تیم های خود کسب نکرده بود.

 

زنگا فصل گذشته سرمربی ونتزنا در سری بی بود و پیش از آن هم یک دوره کوتاه را در کروتونه گذراند. وی همچون استراماچونی سابقه کار در غرب آسیا را دارد، با این تفاوت که سرمربی سابق استقلال تنها چند ماه در این منطقه مربیگری کرد اما والتر زنگا سال های نسبتا زیادی را در العین و عربستان گذرانده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.