“” درخشش اشرف حکیمی در دو فصل اخیر در ترکیب دورتموند باعث شده تیم های زیادی علاقمند به خرید این مدافع مراشی شوند اما موندو دیپورتیوو مدعی شد رئال مادرید علاقه ای به واگذاری این بازیکن نداشته و اشرف حکیمی در تابستان به برنابئو بازخواهد گشت.

 

 

قرارداد دو ساله و قرضی اشرف حکیمی با دورتموند در تابستان امسال به پایان خواهد رسید و به نظر می رسد جدایی او از دورتموند قطعی باشد. بایرن مونیخ در ماه های اخیر برای خرید اشرف حکیمی اقدام کرده و خواهان مذاکره با رئال مادرید بوده است اما زین الدین زیدان به فلورنتینو پرز اعلام کرد اجازه جدایی این بازیکن را صادر نکند.

 

قرارداد اشرف حکیمی با رئال مادرید در تابستان سال 2021 به اتمام خواهد رسید و باشگاه اسپانیای قصد دارد به زودی پیشنهاد تمدید قرارداد چهار ساله و تا سال 2025 را به او ارائه دهد تا خیالش از ماندن اشرف حکیمی در برنابئو راحت باشد. البته این مدافع جوان مراکشی در صورت بازگشت به برنابئو کار آسانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی نداشته و باید با دنی کارواخال مدافع ملی پوش و اسپانیایی رئال مادرید مبارزه کند. اما زیدان علاقمند است یک جانشین مطمئن در دراز مدت برای کاروخال در اختیار داشته باشد وبه نظر می رسد فصل بعد آینده اشرف حکیمی در مادرید رقم خواهد خورد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.