به گزارش “مجله ایما” معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره پرونده‌های بین‌المللی پرسپولیس و استقلال و احکامی که از سوی فیفا آمده و جرایمی بالای 50 میلیارد تومانی که روی دست این دو باشگاه گذاشته است و اینکه چرا وزارتخانه با مدیران قبلی این باشگاه‌ها برخوردی نمی‌کند که شیوه مدیریت آنها و برخوردشان باعث این جرایم شده است، گفت: خیلی از این موضوعات توسط وزارت ورزش و نهادهای نظارتی بررسی شده، تذکرات لازم داده شده و گاهی اقدامات بیشتری هم انجام گرفته است. 

 

وی در ادامه گفت: با این حال لزوماً اینکه ما در قراردادی جریمه شده‌ایم یا باید پرداختی صورت می‌گرفته، به معنای تخلف در قرارداد نیست. طرفین تعهداتی داشتند که باید انجام می‌دادند و شاید به دلیل شرایط تحریم و وضعیت اقتصادی امکان دارد باشگاه‌ها توانایی پرداخت پول را نداشتند، آنها رفته‌اند و درخواست پول‌شان را کرده‌اند. خیلی از افرادی که اکنون احکام‌شان به نتیجه رسیده، آنهایی هستند که در این دو باشگاه کار کرده‌اند و طبق کاری که کرده‌اند پول خواهند گرفت. برخی هم اینطور نیست و افرادی زودتر رفته‌اند و پول اضافه‌تری دریافت می‌کنند. 

 

وی در پایان خبر مهمی را اعلام کرد و گفت: با این حال ما دو ماه پیش به باشگاه‌ها نامه‌ای نوشته‌ایم که اگر می‌خواهند قراردادی امضا کنند از وازت ورزش و جوانان تأییدیه دریافت کنند تا اشکالی به وجود نیاید و تعهدات حقوقی ایجاد نکند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.