دانلود سریال یاغی

به زارش حدود یک دهه قبل بود که اینتر با درخشش فوق العاده دیگو میلیتو تبدیل به اولین و آخرین تیم ایتالیایی شد که موفق به فتح سه گانه شده است. حالا لائوتارو مارتینز در دو فصل اخیر برای هواداران اینتر یادآور روزهای درخشان دیگو میلیتو بوده و این مهاجم آرژانتینی مدعی شد بازی کردن کنار لیونل مسی می تواند موقعیت خوبی برای لائوتارو باشد.

 

 

دیگو میلیتو گفت: انتقال لائوتارو به اینتر نه به خاطر من بلکه به دلیل کیفیت خودش بود. لائوتارو در اینتر شرایط خوبی دارد اما انتقال به بارسلونا و بازی کردن کنار لیونل مسی نیز موقعیت مناسبی خواهد بود. لائوتارو مارتینز بازیکن کاملی است که در اینتر بسیار خوب عمل می کند. حقیقت این است که من نمی دانم در آینده چه خواهد شد اما می دانم که شایعات بسیاری وجود دارد.

 

همچنین فرناندو باتیستا مربی تیم المپیک آرژانتین نیز گفت: لائوتارو نگرانی بزرگی برای مدافعان رقیب خواهد بود. اگر بارسلونا بخواهد 3-3-4  بازی کنید از بین لائوتارو و لوییس سوارز یک نفر می تواند در ترکیب قرار گیرد اما وجود این دو مهاجم گلزن در ترکیب مزیت بزرگی برای بارسلونا خواهد بود. این اتفاق همچنین به لیونل مسی که حالا کمی بیشتر به عقب باز می گردد گزینه های بیشتری برای پاس دادن خواهد داد. من بودم از سوارز و لائوتارو همزمان استفاده می کردم.

 

بازیکنان باهوش قادر به انجام این کار هستند بنابراین سوارز و لائوتارو می توانند بدون مشکل کنار هم بازی کنند. نمونه ای از این موضوع امروز در اینتر یافت می شود. لائوتارو بدون مشکل کنار روملو لوکاکو بازی می کند. آنها ویژگی های مشابهی داشته و از یکدیگر متمایز هستند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.