مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، سهیل مهدی که این روزها با حفظ سمت قبلی به عنوان سرپرست برگزاری رقابت های لیگ فوتبال در سازمان لیگ مشغول به کار است درباره بدهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به سرمربیان سابق و خارجی خود گفت: اگر ابلاغ این جرائم در روزهای اخیر به دست دو باشگاه رسیده است ما در سازمان لیگ برتر در جریان این موضوع بودیم و می دانستیم به زودی این ارقام به سرخابی ها عنوان می شود. 

 

او در این باره ادامه داد: به هرحال وقتی شفر و برانکو قراردادهای خود را با استقلال و پرسپولیس فسخ کردند نامه آن را به ما هم دادند و به همین دلیل ما هم در جریان شکایات آنها از این دو تیم بودیم. حالا پس از مدتی که از رسیدگی به این دو پرونده گذشته است جرائم نهایی به هر دو باشگاه اعلام شده است. آقایان شفر و برانکو هر کدام یک نسخه از شکایات خود در کمیته انضباطی ای اف سی را در اختیار ما قرار داده بودند و به همین دلیل کار سختی نبود اگر بخواهیم در جریان جریمه این دو باشگاه قرار بگیریم. 

 

مهدی در این باره ادامه داد: پس از خروج این دو مربی از ایران، فرصت خوبی بود تا استقلال و پرسپولیس بتوانند نماینده های خود را نزد این مربیان بفرستند و بتوانند به توافق برسند تا شاید اندکی از مبالغ کمتر شود و یا به گونه ای دیگر پرداخت شود اما گویا این اتفاق نیفتاد. البته باید گفت تصور می شود این دو تیم صحبت هایی را هم با برانکو و هم با شفر داشته اند اما در نهایت نتوانستند به نتیجه مثبتی دست پیدا کنند و در نهایت توافقی هم بین طرفین ایجاد نشد تا این روزها این حکم را علیه دو باشگاه ببینیم. 

 

مسئول برگزاری رقابت های لیگ برتر درباره ادامه روند دادرسی این دو پرونده نیز گفت: باشگاه ها باید بدانند که یک فرصت دارند آن هم تا نهم اردیبهشت ماه است که تا آن زمان باید اعتراض خود را به رای صادر شده درباره طلب های شفر و برانکو ارائه کنند. در آن صورت فضا باز خواهد شد تا روز نهم شهریور ماه باشگاه ها بتوانند با طلبکار خود به توافق برسند تا مبلغی که اکنون حکم نهایی مطرح می شود طبق توافق با مربیان مورد نظر تغییر کند و در نهایت با توافق به پایان برسد. مبالغ مورد نظر تا زمانی که این پرونده‌ها در مهلت قانونی خود به سر می‌برد توسط مدیران مالی باشگاه ها حل می شوند. باشگاه در صورتی که بخواهد این بدهی را دارای تقسیط یا تخفیف کنند و یا برای بررسی نهایی به دادگاه cas بفرستند تا پیش از نهم اردیبهشت باید اعتراض خود به این رای را اعلام کنند تا در ادامه فرصتی ینج ماهه به آنها داده شود. 

 

مهدی در پایان گفت: مسئولان باشگاه های بدهکار بدانند که اگر بخواهند تغییری در احکام صادر شده بدهند باید از فرصت طلایی پنج ماهه خود استفاده کنند. آنها اگر درخواست تجدید نظری داشته باشند تنها در همین زمان می توانند این کار بکنند و یا از سوی دیگر اگر بخواهند رضایت مربی سابق را برای تقسیط، تخفیف و … می توانند در همین بازه زمانی اقدام کنند. بنابراین باشگاه های بدهکار ایرانی در صورت که بتوانند در اقدامات مثبتی در روند پرونده خود ایجاد کنند باید تا روز نهم اردیبهشت ماه به طور رسمی روند رسیدگی به پرونده خود را آغاز کنند تا پس از آن مجوز مدت زمان بیشتری برای تعیین تکلیف با طلبکار خود داشته باشند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.