به گزارش “مجله ایما”، پارس جنوبی این هفته در شرایطی در جم از تراکتور میزبانی خواهد کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا، همراهی هواداران خود را در این بازی نخواهند داشت. میلاد باقری، مدافع میانی موفق پارس جنوبی که در نیم فصل به جمع طلایی‌پوشان اضافه شده، درباره این بازی می‌گوید: انگیزه زیادی بین بچه‌ها برای این بازی وجود دارد. به هرحال تراکتور یکی از مدعیان این فصل محسوب می‌شود و از ستاره‌های بزرگی بهره می‌برد. با این حال ما نیز طی هفته برنامه تمرینی مناسبی پشت سر گذاشته‌ایم و به خوبی از شرایط حریف به آگاهی رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: بازی سختی خواهد بود اما اگر به دنبال دستیابی به امتیاز بقا هستیم باید از این بازی به خوبی سود ببریم. دستیابی به امتیاز این بازی از همه نظر به سود ما خواهد بود و چه از نظر روحی و چه انگیزشی شرایط را به نفع ما خواهد کرد. ما طی دیدارهای اخیر در خارج از جم هم عملکرد خوبی داشتیم و شاید بدشانسی مانع از رسیدن تیم ما به سه امتیاز شد. با اینحال اکنون انگیزه بالایی داریم که در روز غیبت هواداران‌مان به عنوان بزرگترین سرمایه باشگاه بتوانیم آنها را خوشحال کنیم. پیام‌های دلگرم کننده‌ای طی روزهای اخیر از آنها داشتیم و این مساله باعث شده تا جای خالی آنها علیرغم اینکه حس می‌شود اما با انگیزه بیشتری برای این بازی مهیا شویم.

باقری درباره شرایط هجومی تراکتور و کار سخت تیمش در این بازی نیز گفت: باید مسلما با تمرکز بیشتری حاضر شویم. تراکتور در تمام خطوط بازیکنان خوبی در اختیار دارد. نباید به هیچ وجه غافلگیر شویم و شرایط لازم برای رسیدن به نتیجه را در تمام دقایق دنبال کنیم. همانطور که گفتم این بازی کلید بقای ما در لیگ خواهد بود. هرچند دیدارهای زیادی باقی مانده اما رسیدن به امتیاز در این بازی به ما کمک زیادی خواهد کرد و امیدوارم در نهایت نتیجه به سود ما رقم بخورد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.