دانلود سریال یاغی

به گزارش ‘مجله ایما”، نیکولاس آنلکا در تابستان سال ۱۹۹۹ و بعد از یک فصل درخشان در آرسنال از این تیم لندنی جدا شد و به رئال مادرید پیوست. بسیاری از خرید این ستاره فرانسوی توسط رئال به عنوان یک انتقال فوق العاده و بازیکنی برای بازی در طولانی مدت یاد می‌کردند اما دوره حضور او در جمع کهکشانی‌ها تنها یک سال به طول انجامید.

 

با وجود حضور کوتاه مدت آنلکا در رئال مادرید اما او موفق شد با لباس سفید لوس بلانکوس جام لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر ببرد. ستاره فرانسوی همچنین در این قهرمانی نقش مهمی را ایفا کرد چرا که دو گل در بازی نیمه نهایی مقابل بایرن مونیخ به ثمر رساند. این ستاره فرانسوی مجموعا در ۳۳ بازی هفت گل برای رئال به ثمر رساند.

 

 

 

 

در همین رابطه اما ویسنته دل بوسکه، سرمربی سابق رئال مادرید، در مصاحبه ای به انتقاد از نیکولاس آنلکا پرداخته است. او در این باره گفت: ” با خرید آنلکا، ۲۵ میلیون یوروی رئال مادرید هدر رفت. او یک بار به رختکن تیم آمد و خیلی غیر منتظره گفت که از حضور در اینجا خوشحال نیست و می‌خواهد تیم را ترک کند چرا که هیچ کسی در خوشحالی بعد از گل های شرکت نمی‌کند!
بعد از آن آنلکا در تمرینات حاضر نشد تا باشگاه تصمیم به فروشش گرفت.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.