دانلود سریال یاغی

“” مدتی است که رقابت های فوتبال در سراسر اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده و هیچ دیداری برگزار نمی شود. لالیگا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و مسابقات آن تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

 

رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا یعنی لوئیس روبیالس ابراز امیدواری کرد که با پایان یافتن ویروس کرونا رقابت‌های لالیگا دوباره از سر گرفته شود. او در این باره گفت: ” زمانی که دولت مجوز شروع مجدد رقابت‌ها را صادر کند قطعاً ما نیز از آن پیروی خواهیم کرد و بازی ها از سر گرفته خواهد شد.

 

 

 

 

در مقطع کنونی مهمترین چیز برای ما حفظ سلامتی بازیکنان است و تنها با پایان یافتن این کابوس( ویروس کرونا) رقابت‌ها دوباره از سر گرفته خواهد شد. انجام هر عمل دیگری در این باره کاملاً به دور از انصاف خواهد بود”

 

روبیالس درباره شایعاتی که پیرامون برگزاری رقابت‌ها در فاصله هر دو روز یکبار مطرح می‌شود نیز گفت: ” انجام بازی در فاصله هر دو روز یک بار امری غیرممکن است چراکه در این صورت با مصدومیت های متوالی بازیکنان روبرو خواهیم شد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.