به گزارش “مجله ایما” پس از انتشار اخبار و شایعات شیوع ویروس کرونا در ایران و بازتاب آن در کشورهای منطقه باشگاه‌های اماراتی تصمیم گرفته‌اند در دور برگشت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در مسابقات خود با تیم‌های ایرانی حضور پیدا نکنند. 

 

در حال حاضر الوحده حریف استقلال است، العین با سپاهان هم گروه است، شهر خودرو با شباب الاهلی دیدار می‌کند و تیم‌ الشارجه امارات نیز با پرسپولیس رقابت دارد.

 

با توجه به موضوع ویروس کرونا این تیم‌ها قصد ندارند در مسابقاتی که با میزبانی ایران برگزار می‌شود حضور پیدا کنند. کشور امارات سفرهای هوایی خود را نیز به ایران تعطیل کرده و در حال حاضر راه دسترسی به این کشور از مسیرهای طولانی دیگر صورت می‌گیرد. پیش بینی می‌شود این وضعیت تا کنترل کامل ویروس کرونا ادامه داشته باشد.

 

هم‌چنین باید در انتظار واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا بود که تا این لحظه اظهار نظر رسمی نداشته اما به نظر می‌رسد قصد آن‌ها تعویق یا لغو کامل لیگ قهرمانان آسیا باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.