به گزارش “مجله ایما”، در ادامه مسابقات هفته بیست و ششم لیگ یک کرواسی، تیم دینامو زاگرب که برخلاف سه دیدار اخیرش صادق محرمی را در ترکیب نداشت و روی نیمکت می‌دید، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در استادیوم ماکسیمیر به مصاف تیم رده هشتمی ایسترا ۱۹۶۱ رفت.

 

تیم دینامو زاگرب که در سه دیدار اخیرش به برتری رسیده بود، امروز هم موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر در مسابقه خانگی مقابل ایسترا ۱۹۶۱ به پیروزی دست پیدا کند تا ۶۵ امتیازی شود و با قاطعیت در صدر جدول لیگ یک کرواسی بماند.

 

صادق محرمی، مدافع راست ایرانی دینامو زاگرب که در سه دیدار اخیرشان حضور ثابت در ترکیب تیمش داشت، در مسابقه امروز مقابل ایسترا تا پایان نیمکت‌نشین بود و فرصت بازی به دست نیاورد.

 

محرمی در حالی امروز بعد از سه هفته نیمکت‌نشینی را تجربه کرد و نتوانست دوازدهمین بازی فصل خود را انجام دهد که در دیدار اخیرشان مقابل هایدوک اسپلیت عملکردی داشت که موجب تحسین سرمربی حریف شده بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.