به گزارش “مجله ایما”، در آخرین مسابقه هفته بیست و پنجم لیگ یک کرواسی، تیم دینامو زاگرب که صادق محرمی را برای سومین بازی پیاپی در ترکیب داشت، از ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه شب در استادیوم پولیود مقابل تیم رده دومی هایدوک اسپلیت قرار گرفت.

 

روند دو پیروزی اخیر یاران محرمی، در جدال مدعیان قهرمانی برابر هایدوک اسپلیت نیز ادامه یافت و دینامو زاگرب موفق شد در این دیدار حساس و خارج از خانه به پیروزی ۲ بر صفر دست پیدا کند تا شرایطش برای قهرمانی هموارتر از همیشه شود.

دینامو زاگرب با این پیروزی ارزشمند ضمن حفظ صدر جدول لیگ یک کرواسی و ۶۲ امتیازی شدن، فاصله خود با هایدوک اسپلیت رده دومی را به ۱۷ امتیاز افزایش داد تا درآستانه تکرار یک قهرمانی دیگر قرار بگیرد.

 

صادق محرمی بعد از انجام سه بازی طی چهار هفته اخیر لیگ یک کرواسی، برابر هایدوک اسپلیت نیز ۸۲ دقیقه در ترکیب دینامو زاگرب بود و به‌عنوان دومین تعویضی از زمین خارج شد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.