به گزارش “مجله ایما”، در دوران حضور ماسیمو موراتی بر مسند ریاست اینتر، این باشگاه همیشه موفق به جذب ستاره های بزرگ و طراز اول فوتبال دنیا می شد. ماسیمو موراتی فاش کرد در اواسط دهه 90 تلاش زیادی برای خرید اریک کانتونا داشته، اما به دلیل اشتباه یک نفر این اتفاق رخ نداده است.

 

ماسیمو موراتی گفت: “من می خواستم اریک کانتونا را از منچستر یونایتد به خدمت بگیرم، اما موفق به انجام این کار نشدم. من خیلی دوست داشتم که او را در اینتر در اختیار داشته باشم، زیرا تصور می کردم او قادر است همه مشکلات اینتر را حل کند.”

 

 

البته ماسیمو موراتی پیش از این در مورد تمایل به جذب اریک کانتونا صحبت کرده است. در سال 2015، او گفت: “شاید اگر ما کانتونا را جذب می کردیم، روند پیروزی ها زودتر آغاز می شد، زیرا کانتونا همه چیز را تغییر می داد. من در ورزشگاه بودم که او یک هوادار را لگد زد و من به خودم گفتم که شاید این اتفاق به مذاکرات ما کمک کند، زیرا ممکن است کانتونا به خاطر این اتفاق حاضر به ترک یونایتد شود. ما قصد داشتیم او را جذب کنیم و به دلیل اشتباه یک نفر این اتفاق رخ نداد.”

 

در عوض، اینتر موفق به خرید پل اینس، هافبک انگلیسی یونایتد در سال 1995 با 7.5 میلیون پوند از این تیم شد و ماسیمو موراتی هنوز هم این بازیکن را مورد تحسین قرار می دهد.

 

موراتی گفت:  “من از حضور پل اینس در اینتر بسیار خوشحال بودم. درباره او خیلی کم صحبت شده است، اما پل انیس او از نظر قدرت بدنی و کاریزما بازیکن فوق العاده ای بود، یک انگلیسی سخت کوش.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.