“”، لروی سانه، ستاره جوان و آلمانی منچسترسیتی فصل گذشته در آستانه انتقال به بایرن مونیخ بود، اما یک مصدومیت نابهنگام در دیدار مقابل لیورپول در جام خیریه تا امروز او را از حضور در میدان دور نگه داشته است. حالا لروی سانه در مورد روند پشت سر گذاشتن این مصدومیت صحبت کرده است.

 

 

لروی سانه گفت: “البته کل تیم از من حمایت کرد. اما من به طور خاص با ایلکای گوندوغان و بنجامین مندی کمی بیشتر در مورد آسیب دیدگی، شرایط آنها در این تجربه، اتفاقاتی که می افتد و تجربه آنها صحبت می کردم. این کار خیلی به من کمک کرد تا بدانم آنها چه احساسی داشته و چه روندی را طی کردند. این به من کمک کرد و من بسیار خوشحالم که آنها با من همراه شدند.

 

این سخت ترین و طولانی ترین آسیب دیدگی من در دوران حرفه ایم بود. به خصوص روز اول بعد از عمل، زیرا شما به هیچ وجه نمی توانید حرکت کنید و این شرایطی نیست که ما به آن عادت داشته باشیم. شما باید هر روز خود را به سمت جلو سوق دهید، زیرا می دانید که این یک دوره ریکاوری طولانی است، اما همچنین یک فرصت خوب برای کار بیشتر بر روی نقاط ضعف دیگر بوده و به همین دلیل من این فرصت را به دست آوردم تا روند خوبی طی کرده و با قدرت بازگردم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.