“” پل پوگبا کار خود را به شکل حرفه ای از باشگاه منچستر یونایتد آغاز کرد اما تنها پس از یک سال حضور در این تیم در سال ۲۰۱۲ اولدترافورد را به مقصد یوونتوس ترک کرد. ستاره فرانسوی چهارفصل فوق العاده را در بیانکونری پشت سر گذاشت و در این تیم تورینی به یکی از بهترین هافبک‌های دنیا تبدیل شد.

 

پوگبا در سال ۲۰۱۶ تصمیم به ترک یوونتوس گرفت و دوباره به منچستریونایتد بازگشت. با این وجود طی فصول اخیر نتوانسته موفقیت ویژه ای با شیاطین سرخ به دست آورد و حالا در آستانه جدایی دوباره از این تیم قرار گرفته است. بعد از تعلیق رقابت های باشگاهی به دلیل شروع به ویروس کرونا شایعات درباره بازگشت این فرانسوی به یوونتوس بیش از پیش شنیده شده است. از طرف دیگر ویدئویی که او در اینستاگرام خود با لباس بلیز ماتوئیدی و یوونتوس منتشر کرد بر این حواشی دامن زده است.

 

 

 

 

ستاره سابق یوونتوس یعنی کلودیو مارکیزیو اما می گوید که او از همان اول با انتقال پوگبا به منچستریونایتد مخالف بوده است. مارکیزیو گفت: ” به او گفته بودم که منچستریونایتد یک انتخاب غلط است. همچنین به او گفتم که در صورت علاقه به ترک یووه بهتر است به اسپانیا برود. پل در محیطی که بیشتر آن را دوست داشته باشد دوباره متولد خواهد شد.

 

پوگبا می‌تواند به یوونتوس چیزهای زیادی اضافه کند و فکر می‌کنم که آن ها نیز به چنین بازیکنی در میانه زمین احتیاج دارند. “

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.