به گزارش “مجله ایما”، مدتی پس از انتقال مالکیت باشگاه میلان از چینی‌ها به موسسه مالی الیوت آمریکا، بوبان و مالدینی که اوج دوران بازیگری خود را در این تیم سپری کردند، به این باشگاه برگشتند تا در کادر مدیریتی روسونری مشغول به کار شوند. این دو در کنار هم زمینه‌ساز ورود بازیکنانی مانند کریشتوف پیونتک و بعد از آن زلاتان ابراهیموویچ به میلان شدند هرچند خیلی طول نکشید که میان آنها و رئیس باشگاه ایوان گازیدیس و مالکان باشگاه اختلافاتی بروز کرد.

 

 

Image result for ZVONIMIR BOBAn

 

 

دلیل این اختلاف انتقاد تند بوبان از سیاست‌های خودسرانه و بدون هماهنگی رئیس باشگاه باشگاه برای استخدام رالف انگنیک، سرمربی سابق هوفنهایم به عنوان جانشین استفانو پیولی (سرمربی فعلی تیم) و اعطای همزمان پست‌های مربیگری و مدیر ورزشی به او بوده است.

ظاهراً اظهارات بوبان 51 ساله که سیاست‌های گازیدیس را غیرمحترمانه و ناپسند توصیف کرد، به مذاق رئیس سابق آرسنال خوش نیامده و او نیز تصمیم به برکناری ستاره سابق روسونری گرفته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.