دانلود سریال یاغی

از 9 مارس گذشته بود که فوتبال در ایتالیا متوقف شد. شیوع کرونا چاره ای باقی نگذاشت جز تعطیلی سری آ و تمامی رقابت های فوتبالی و غیر فوتبالی در این کشور. پس از سه ماه وقفه قرار است از دو هفته بعد سری آ نیز از سرگرفته شود.

تمرینات یوونتوس هم مثل دیگر تیم ها از سه هفته گذشته شروع شده و بازیکنان به تدریج در حال بازگشت به فرم سابق خود هستند. در این بین کریستیانو رونالدو شاید آماده ترین بازیکن یووه در تمرینات باشد. او سه شنبه هفته پیش حتی 4 ساعت زودتر از دیگران در کمپ تمرینی حاضر شد و مشغول تمرین شد.

 

 

Cristiano

 

 

لئو بونوچی در مورد وضعیت رونالدو به گاتزتا دلو اسپورت می گوید:« شرایط رونالدو چگونه است؟ مثل سابق و حتی بهتر. او یک ورزشکار فوق العاده است و یک حرفه ای بزرگ. رونالدو به من گفت که چطور در قرنطینه آمادگی جسمانی خودش را حفظ کرده است. او الان در بهترین فرم خودش قرار دارد و این برایم شگفت آور نیست؛ چرا که می دانم او چه قهرمان بزرگی است و از هر نظر یک الگو محسوب می شود.»

 

 

 

 

انتقال به میلان در سال 2018:« از نظر شخصی و ورزشی سال خوبی را پشت سر نگذاشته بودم. با سران یووه به توافق نرسیدم و شکست از رئال در فینال لیگ قهرمانان هم مزید بر علت شد تا تصمیم به جدایی بگیرم. انتقال به میلان تصمیمی عجولانه و نادرست بود ولی تاثیر خوبی روی من گذاشت و باعث شد از لحاظ شخصیتی به انسانی بهتر تبدیل شوم.

در میلان بود که متوجه شد در یووه چه جایگاهی داشتم. در باشگاهی که برایم مثل خانواده بود. در میلان با فوتبالیبست ها و انسان های خوبی برخورد کردم از حمله رینو گتوزو. در هر صورت حالا خوشحالم که بازهم در خانه هستم.»

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.