دانلود سریال یاغی

“” بیرانوند که فصل پرماجرایی را در سال گذشته با پرسپولیس پشت سر گذاشته در گفتگو با سایت باشگاه به موضوعات مختلفی اشاره کرده و مدعی شده دلش برای بازگشت به روزهای فوتبالی لک زده است. 

بیرانوند درباره اینکه این روزها و در قرنطینه به چه شکل تمرینات را دنبال می‌کند گفت: با توجه به تمریناتی که قبلا داشتیم اسم این را که نمی‌شود تمرین گذاشت. کاری هم نمی‌شود کرد. مثل هر بازیکن حرفه‌ای دیگر یک گوشه خانه را به تمرینات محدود اختصاص داده‌ام. تمرین شکم کشش و از این قبیل موارد. تردمیل هم داشته باشید می‌شود کمی کار هوازی انجام داد. من البته کار ذهنی هم انجام می‌دهم. بازی‌های قبلی در جام‌جهانی لیگ برتر لیگ‌قهرمانان و جام ملت‌ها را بازبینی و عملکرد خودم را هم ارزیابی می‌کنم تا ذهنم درگیر فوتبال بماند. فکر کنم یکی از بهترین کارهایی که می‌توان در این ایام انجام داد همیت باشد. البته امیدوارم این وضعیت هرچه سریعتر تمام شود.

 

وی با اشاره به این موضوع که سال گذشته با توجه به دستیابی به رویای لژیونر شدن فصل خوبی برای او محسوب شده گفت: اتفاق مهم برای من این بود که یک سال دیگر را با پرسپولیس و هواداران بودم. 4سال شد. 4 سال از 5 سالی که قرارداد داشتم. البته تمام نشده است. در این مدت به افتخارها و موفقیت‌های زیادی رسیدم. چه در پرسپولیس و چه در تیم ملی. من امیدوارم بعد از این جدایی که اتفاق می‌افتد دوباره یک روزی به پرسپولیس برگردم. من با هواداران روزهای خیلی خوش و خوبی داشتم. با هم به خیلی افتخارات رسیدیم ولی امیدوارم روزی برگردم و شرایط پرسپولیس هم عالی باشد و سراغ همان قول و قرار برای قهرمانی آسیا برویم. این قول برای من تمام نشده است.

 

 

بیرانوند در بخش دیگری از اشاره به خاطرات شیرینش در سال گذشته گفت: بهترین خاطره‌ هم قهرمانی‌ها و پیروزی در دربی‌ها بود. سال‌ها بود که پرسپولیس دبل نداشت و این دوره خیلی خوب این را کم داشت. دو دربی از سه دربی را هم بردیم که خیلی خوب بود. به ویژه دربی یک سال قبل که برای تکرار قهرمانی خیلی مهم بود.

 

گلر شماره یک تیم ملی در جام جهانی درباره شگردش برای گرفتن پنالتی نیز گفت: برای گرفتن پنالتی مسایل زیادی دخیل است. تمرکز تمرین و این که بدانی چه کنی؟ بعد از پنالتی کریستین رونالدو در جام جهانی همه چیز جدی‌تر شد. نه فقط برای من. خیلی از بازیکنان دوست داشتند و دارند کاری که رونالدو نتوانست را انجام بدهند. طبیعی است که این مساله روی روحیه من هم تاثیر گذاشت. قبل از هر بازی سعی می‌کنم پنالتی زن‌ها را بشناسم. ویدیوی پنالتی‌های آنها را ببینم. به شناختی از شخصیت و تکنیک آنها برسم. در جریان بازی هم آنها را زیر نظر دارم و بررسی می‌کنم. به صورت کلی اتفاق این است که بیشتر روی خود بازیکن زوم می‌کنم و تا حالا که خوب جواب داده است.

 

بیرانوند درباره آینده لیگ و اینکه قهرمانی پرسپولیس نامشخص است نیز گفت: پرسپولیس همین حالا هم به عنوان قهرمان فوتبال ایران شناخته می‌شود. برای امسال هم با ده امتیاز اختلاف در صدر هستیم. باید واقع بین باشیم. شرایط اصلا خوب نیست. با وضعیت سختی روبرو هستیم. تا 22 فروردین که هیچ تیمی حق تمرین هم ندارد. فرض کنیم 25 فروردین تمرین تیم‌ها شروع شود. یکم اردیبهشت که نمی‌شود بازی کرد هیچ تیمی قبول نمی‌کند. تعطیلی الان با تعطیلی‌های گذشته فرق می‌کند. آن زمان بازیکن می‌توانست آمادگی خودش را با تمرینات اختصاصی حفظ کند. الان شرایطش مهیا نیست. لیگ را بدون یک دوره آماده سازی آغاز کنیم با برنامه فشرده‌ای که وجود خواهد داشت تیم‌ها فصل بعد را باید با تیمی پر از مصدومان آغاز کنند. با این اوصاف لیگ را باید در دهه سوم اردیبهشت شروع کنیم که بازی‌ها را بیش از حد فشرده می‌کند و این هم باعث مصدومیت‌ها می‌شود. نظر شخصی من این است که باید یک برنامه‌ریزی حرفه‌ای انجام شود و این اتفاق هم باید زودتر روی بدهد. تا ما هم تکلیف خودمان را بدانیم. الان برای زندگی شخصی خودمان هم نمی‌توانیم هیچ برنامه‌ای بریزیم.  شب که می‌خوابیم نمی‌دانیم فردا چه خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.