به گزارش “ورزش ‌سه”،  مهدی تارتار پس از شکست نفت مسجدسلیمان مقابل شهر خودرو گفت: ابتدا بابت روز گذشته عذرخواهی می‌کنم که به نشست خبری نرسیدم. طبیعی بود با توجه به گل زودهنگامی که زدیم زیر فشار قرار می‌گیریم و همین اتفاق افتاد. در نیمه اول خوش شانس بودیم که گل نخوردیم و حریف موقعیت‌های زیادی داشت. در نیمه دوم راه‌های نفوذ شهر خودرو را بستیم و متأسفانه غافلگیر شدیم و روی دو شوت گل خوردیم. تبریک می‌گویم به تیم شهر خودرو و امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. ما هم باید این شکست سخت و ناراحت‌کننده را فراموش کنیم و زود ریکاوری شویم و به شرایط خوب‌مان برگردیم.

سرمربی نفت مسجدسیلمان در پاسخ به این پرسش که تیمش امید چندانی به کسب سهمیه و قهرمانی ندارد و از طرف دیگر خطر سقوط هم این تیم را تهدید نمی‌کند و با این شرایط چه راه‌کاری برای حفظ انگیز بازیکنان دارد، گفت: واقعاً کارمان خیلی سخت است. کادرفنی با این بازیکنان به نحوی کار می‌کند که آنها را با انگیزه نگه دارد، از طرفی هم باشگاهی نیستیم که از نظر مالی خیلی قوی باشیم و پاداش دهیم. این کارمان را سخت می‌کند و سعی می‌کنیم بازیکنان باانگیزه را در ترکیب قرار دهیم.

تارتار در خصوص داوری این بازی گفت: طبیعی است در فوتبال ما هر تیمی عقب می‌افتد داوران سعی می‌کنند صحنه‌های 50-50 را به نفع آن تیم سوت بزنند. تا زمانی که شهر خودرو عقب بود داور سعی می‌کرد حتی صحنه‌های 60 به 40 را به نفع آن تیم سوت بزند و بعد از آنکه ما هم عقب افتادیم، در دو دقیقه پایانی صحنه‌ها را به نفع ما سوت زد. به هر حال در مجموع تیم داوری قضاوت بدی نداشتند.

وی در خصوص بدون تماشاگر بودن این دیدار گفت: ورزشگاه خیلی بی روح بود. مثل بازی رفت که هواداران ما محروم بودند. امیدوارم هر چه زودتر این مشکل رفع شود. جان مردم‌مان در خطر است و از مسئولان می‌خواهیم خیلی جدی همه مسائل را پیگیری کنند تا از این ویروس خلاص شویم.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که به نظرش با شرایط کنونی بهتر است لیگ برتر تعطیل شود یا بازی‌ها را بدون تماشاگر برگزار کنند، گفت: باید ببینیم پیشرفت این ویروس چقدر می‌تواند ادامه داشته باشد. اگر همه استان‌ها را درگیر کند، نظر من این است که لیگ را باید همین‌جا تمام کنیم و ادامه آن اشتباه است. همه کسانی که اینجا هستند در خطرند. به نظرم لیگ را باید همین‌جا تمام کنیم تا این ویروس کشنده از کشور برود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.