دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، شیوع ویروس کرونا در ایتالیا باعث ایجاد تغییرات گسترده ای در برنامه بازی های سری آ شده و بازی های تعیین کننده تیم های مدعی را به تعویق انداخته است. قرار بود ابتدای این هفته یوونتوس در تورین پذیرای اینتر باشد، اما این دیدار با دستور فدراسیون فوتبال ایتالیا لغو شد.

 

 

ساعتی قبل شبکه مدیاست مدعی شد دیدار یوونتوس در مقابل اینتر یکشنبه بعدی برگزار شده و بعد از آن یک هفته سری آ به تعویق خواهد افتاد. در این میان قرار است دیدارهای های عقب افتاده نیز برگزار شود.

 

اینتر و هوادارانش در ابتدا اعتراض زیادی به این ماجرا داشته و به تعویق افتادن این دیدار تا اواسط ماه می و در کوران فشرده پایان فصل را به سود یوونتوس می دانستند، اما حالا به نظر می رسد طرفین هر دو به برگزاری این دیدار در مقطع جدید راضی باشند. اینتر در حال حاضر سه امتیاز کمتر از یوونتوس داشته و لاتزیو نیز با یک بازی بیشتر به صدر جدول سری آ رسیده است. به نظر می رسد این دیدار بدون حضور تماشاگران و پشت درهای بسته در تورین برگزار شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.