دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، لروی سانه در تابستان سال گذشته تا آستانه انتقال به بایرن مونیخ پیش رفت، اما یک مصدومیت دشوار در دیدار فینال جام خیریه مقابل لیورپول باعث شد او مدت ها و تا همین امروز از میادین دور بوده و طبیعتا این انتقال نیز منتفی شود.

 

 

اما با توجه به عدم تمدید قرارداد این وینگر آلمانی با سیتی، هنوز هم شایعاتی مبنی بر انتقال لروی سانه به مونیخ وجود دارد. اما نشریه سان امروز مدعی شد بایرن مونیخ هنوز در مورد آمادگی لروی سانه بعد از مصدومیت به نتیجه قطعی نرسیده و می خواهد شرایط این بازیکن را بعد از مدت فراوان دوری از میادین بررسی کند.

 

اما با توجه به مشکلات اخیر و شیوع ویروس کرونا، بازی های لیگ برتر به تعویق افتاده و فعلا امکان حضور لروی سانه در ترکیب سیتی وجود ندارد. به همین دلیل ممکن است بایرن مونیخ امسال نیز از خرید لروی سانه صرف نظر کرده و این پروژه را در آینده پیگیری کند. البته شایعاتی مبنی بر انصراف خود لروی سانه نیز از رفتن به بایرن و تمایل به ماندن در لیگ برتر منتشر شده و آینده این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.