دانلود سریال یاغی

“”، علی امیری – مدیر عامل باشگاه نساجی به نمایندگی از کادر فنی و بازیکنان نساجی از مالک این باشگاه تشکر کرد و گفت: این روزها که مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا گریبانگیر کشور شده، باشگاه نساجی به موازات تسویه بدهی سنوات گذشته، سرِوقت و به‌موقع درصد مقرر مربیان، بازیکنان و اعضای تیم را پرداخت کرد.

 

وی ادامه داد: این خوش ‌قولی و انجام تعهدات مالی از سوی مهندس رضا حدادیان “مالک باشگاه نساجی و شرکت هواپیمایی وارش” جای قدردانی دارد. به‌نوبه خودم و به نمایندگی از مدیریت، کادر فنی، بازیکنان و سایر اعضای باشگاه از مالک زحمتکش و بی‌ادعای نساجی خالصانه تشکر می‌کنم.

 

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران هم چنین گفت: خوشحالم که شاهد چنین رفتار مسئولانه‌ای در باشگاه هستم، من بار دیگر از طرف خودم، همکارانم و همه اعضای تیم از آقای مهندس حدادیان تشکر می‌کنم و امیدوارم این خوش‌قولی‌ها در فوتبال ما فتح بابی برای همه باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.