دانلود سریال یاغی

این خبر را فریبرز محمود زاده مسئول برگزاری بازی های لیگ یک عنوان کرد و گفت: در این باره چهار بار با باشگاه ها و هیات فوتبال استان ها نامه نگاری کردیم و تلاش ما بر این بوده مشکلات نور همه استادیوم ها برطرف نشود. واقعیت این است به خاطر گرمی هوا در ماه های تیر و مرداد امکان برگزاری بازی ها در ساعات ابتدایی عصر وجود ندارد و بازی ها باید زیر نور برگزار شود. در نهایت هر تیمی نتواند امکانات را برای برگزاری بازی ها زیر نور فراهم کند باید بازی خود را در شهر دیگر استان یا خارج از استان برگزار نماید.

 

مسئول برگزاری بازی های لیگ یک اضافه کرد: نزدیک به 60 در صد از تیم ها مشکلی برای برگزاری بازی ها زیر نور ندارند. 20 درصد از تیم ها نیز استادیوم هایشان با کمبود نور مواجه است که این اشکال در روزهای باقی مانده قابل برطرف شدن است و 20 در صد از تیم ها هم شرایط برگزاری بازی ها زیر نور را ندارند.

 

بر اساس تصمیم سازمان لیگ بازی های لیگ یک روز 5 تیر با برگزاری دیدار معوقه سپیدرود – هوادار آغاز خواهد شد و قرار است بازی های هفته بیست و هفتم هم سه شنبه دهم تیر ماه آغاز شود.  

 

بدون شک این تاکید سازمان لیگ در نهایت منجر به این خواهد شد که یکی از اشکالات اساسی استادیوم هایی که میزبان بازی های دسته اول هستند برطرف شود. از سویی در هوای گرم برگزاری بازی زیر نور موجب افزایش سطح کیفی بازی خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.