به گزارش “مجله ایما”، رییس هیات مدیره باشگاه تراکتور روز گذشته طی یک نامه بلند بالا به رییس سازمان صداوسیما ضمن گلایه از رفتار گزارشگران، مجریان و … و همچنین پخش نشدن بازی های این تیم از شبکه سوم سیما صراحتا اعلام کرد که از ورود دوربین های تلویزیونی به ورزشگاه یادگار امام تبریز جلوگیری می کند.

بعد  از این اتفاق برخی هواداران تراکتور نسبت به اینکه نمی توانند بازی تیمشان را از طریق تلویزیون تماشا کنند، اعتراض کردند و برای این منظور باشگاه آذربایجانی تصمیم جدیدی گرفته است.

مسئولان تراکتور ضمن تاکید بر موضع قبلی برای راه ندادن دوربین های تلویزیونی به ورزشگاه در این خصوص تصمیم گرفتند در صورتی که مسابقات لیگ برتر بعد از هفته بیست و دوم ادامه پیدا کرد، به صورت اینترنتی بازی های این تیم را لغو کنند.

باشگاه تراکتور در این باره به دنبال بسترسازی است که در صورت تعطیل نشدن لیگ برتر بازی هایش از تلویزیون پخش نشود و به صورت اینترنتی به هواداران این تیم عرضه شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.