دانلود سریال یاغی

واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی سال های سال است که مطرح است اما اینبار به نظر می رسد عزم دولت برای انجام این کار جدی تراز همیشه باشد. بر اساس صحبت  های مطرح شده و تصمیماتی که در اینباره اتخاذ شده قرار است سهام دو باشگاه به شرکت سهامی عام که در بورس حضور دارند واگذار شود. بدین معنی که دو باشگاه به اشخاص واگذار نخواهند شد. به این خاطر که دو باشگاه از پشتوانه مالی قوی برخوردار شوند و این طور نباشد که در میانه های راه کسانی که سهام آبی و قرمز را در اختیار می گیرند دراداره تیم با بحران مالی مواجه شوند.

 

وزارت ورزش و جوانان بعد از تحقیقاتی که در این زمینه انجام داده و مشورت هایی که با کارشناسان داشته به این نتیجه رسیده واگذاری دو باشگاه به شرکت سهامی عام به مراتب بهتر از واگذاری دو تیم به اشخاص سرمایه دار است. از دو زاویه که یک دو تیم وارد فضای غیر فوتبالی نخواهند شد و دو اینکه تیم های هیچ گاه با چالش مالی مواجه نخواهند شد. بر همین اساس تنها شرکت سهامی عام که در بازار بورس حضور دارند قادر خواهند بود سهام آبی و قرمز را خریداری کنند.

 

قرار است ابتدا 10 درصد از سهام دو باشگاه در بورس ارایه شود تا قیمت اصلی سهم استقلال و پرسپولیس مشخص شود. برآوردهای اولیه ارزش گذاری 1000 میلیارد تومان برای سهام آبی و قرمز است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.