دانلود سریال یاغی

“” ده روسی که تقریبا تمام دوران حرفه ای اش را در آ اس رم سپری کرد بعد از مدت کوتاهی حضور در بوکا جونیورز چند ماه قبل از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

او که تقریبا دو دهه برای رم بازی کرد تایید کرد که رفتن به منچستریونایتد برایش وسوسه انگیز بود اما به دلیل حضور ستاره های زیادی در خط میانی شیاطین سرخ این انتقال صورت نگرفت.

او در گفتگو با اسکای اسپورتس در پاسخ به این سوال که دوست داشت برای کدام تیم انگلیسی بازی کند گفت:” از زمانی بچگی عاشق منچستریونایتد بودم. اما تصمیم درستی بود که به منچستریونایتد نرفتم زیرا روی کین و پل اسکولز که بازیکنان فوق العاده ای هستند آنجا بازی می کردند. رفتن به بوکا جونیورز هم واقعا چیزی بود که می خواستم. من هرگز نمی خواستم از رم جدا شوم اما در بوکا احساس می کردم خدا هستم.”

 

 

در این برنامه یک پیام ویدئویی از لئوناردو بونوچی مدافع یوونتوس خطاب به ده روسی پخش شد و کاپیتان سابق رم در مورد این مدافع ملی پوش ایتالیایی که به داشتن شخصیتی سخت و عجیب معروف است گفت:” ما درمورد کسی صحبت می کنیم که خیلی از کسانی که من می شناسم می گویند آدم ناخوشایند و دوست نداشتنی ای دارد. چنین درک و سابقه ای از بونوچی وجود دارد اما همه آنها اشتباه می کنند. او یک حرفه ای تمام عیار است و ناراحت کننده است که مردم فکر می کنند او دوست نداشتنی است.

او گاهی اوقات در زمین می تواند برای بازیکنان حریف اذیت کننده باشد اما این به خاطر پیراهنی است که او به تن می کند زیرا آن باشگاه شیوه خاصی از نگرش را به شما می دهد و به همین دلیل است که آنها تا این اندازه به پیروزی می رسند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.