دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در ادامه شیوع جهانی کروناویروس این بار امارات هم به سرنوشتی مشابه با بیشتر کشورهای درگیر با این ویروس پیوست. دولت امارات در آخرین اقدام خود با دادن مرخصی یک ماهه به کارکنان خطوط هواپیمایی این کشور باعث شد تا بخش عمده ای از فرودگاه بین المللی دبی تعطیل شود، تصمیمی که نشست اضطراری آتی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این شهر را نیز تحت الشعاع قرار داد.

شبکه تلویزیونی ابوظبی امارات به نقل از منابع آگاه اعلام کرد نشست اضطراری کنفدراسیون فوتبال آسیا در روز هفتم مارس 2020(شنبه 17 اسفند 98) برای بررسی وضعیت بازی‌های ملی و باشگاهی در سطح قاره آسیا و به تعویق انداختن این بازی‌ها، یک روز عقب افتاده است.

این شبکه جزئیات بیشتری از دلیل این تعویق را منتشر نکرد اما گفته می شود مشکلات رقم خورده در راه ورود و سفر به امارات برای نمایندگان کشورهای حاضر در غرب قاره کهن همین طور مقامات ای اف سی دلیل اصلی تعویق 24 ساعته برگزاری این نشست اضطراری است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.