مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” مارک آندره تراشتگن سال 2014 بود که از مونشن گلادباخ راهی بارسلونا شد. او مدتی ذخیره کلودیو براوو بود ولی از سال 2016 که براوو به سیتی رفت توانست پیراهن اصلی بارسا را به تن کند و در سال های اخیر ثابت کرده است که از بهترین دروازه بانان دنیاست.

در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی در مورد او شنیده می شود و می گویند که قصد ترک بارسا و رفتن به بایرن مونیخ را دارد.

 

 

 

 

تراشتگن در مصاحبه با ال پائیس و در مورد تفاوت های هواداران فوتبال در آلمان و اسپانیا گفت:« نوکمپ ورشگاه خاصی است. در آلمان هواداران در ورزشگاه ها بیشتر سروصدا می کنند و خیلی روی تیم شان تمرکز دارند ولی در اسپانیا و برای مثال در نوکمپ همه چیز به شکل بازی ارتباط دارد. وقتی خوب بازی می کنید حمایت ها ملموس تر است. هواداران به خصوص روی حرکات انفرادی بسیار توجه دارند و زمانی که یک حرکت جالب از بازیکن می بینند به شدت او را تشویق می کنند و این من را به وجد می آورد. هواداران در اسپانیا احساسی تر از آلمان هستند و این بسیار جالب توجه است.»

 

علاقه به فوتبال:« راستش را بخواهید خیلی فوتبال نمی بینم و هیچ ایده ای هم نسبت به آن ندارم. تنها اگر یک بازی بزرگ در پیش باشد یا یکی از دوستان نزدیکم در میدان باشد فوتبال می بینم. برخی مواقع در مورد نام بازیکنان از من سوال می کنند و من هیچ پاسخی ندارم. اصلا به اسم آنها را نمی شناسم ولی وقتی فیلم بازی آنها را برای من می گذارند تازه متوجه می شوم. آن وقت حتی شیوه حرکات شان در زمین و نوع شوتزنی شان را هم توضیح می دهم.»

 

استادیوم های خاطره انگیز:« سن پائولوی ناپولی شاید ورزشگاه مدرنی نباشد ولی برایم بسیار جذاب بود. جو هواداران در آنجا بسیار تاثیر گذار است یا سن مامس اتلتیک بیلبائو که هواداران در آنجا کاملا حامی تیم شان هستند.»

 

روزهای قرنطینه به خاطر کرونا:« آرامش خاطر کامل دارم و این روزها برای من دشوار نیستند. فوتبال هیچوقت در اولویت نبوده و همه باید در خانه بمانیم.»

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.