دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر باعث بروز سردرگمی های فراوانی در بین تیم های بزرگ اروپایی شده و تمرینات این تیم ها در شرایطی نیمه تعطیل درآمده است. این شرایط در مورد بایرن مونیخ نیز صادق بوده و تمرینات این باشگاه امروز تعطیل بود.

 

 

اما نشریه کیکر عنوان کرد قرا است فردا بازیکنان بایرن مونیخ گرد هم آمده و تمرینات را از سر بگیرند. البته هنوز برنامه تمرینی هانسی فلیک برای فردا مشخص نبوده و قرار است با توجه به شرایط انتشار ویروس کرونا در اروپا، طی روزهای آتی برنامه مدونی برای مدت پیش رو تعیین و به بازیکنان اطلاع داده شود.

 

این در حالیست که بسیاری از تیم های بزرگ اروپا تمرینات خود را تعطیل کرده اند و سرمربیان از بازیکنان خواسته اند برنامه های تمرینی ارسال شده به آنها را در خانه پیگیری کنند تا در صورت از سر رفته شدن فصل، بازیکنان آمادگی گذشته را حفظ کرده و در شرایطی مطلوب پای به میدان بگذارند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.