مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

ورنر در چند فصل اخیر یکی از بهترین گلزنان بوندس لیگا بوده و گفته می شود لیورپولی ها سخت به دنبال به خدمت گرفتن او هستند.

جسی مارش که در حال حاضر هدایت رد بول سالزبورگ را برعهده دارد در فصل 19-2018 به عنوان دستیار راگنیک در لایپزیش با ورنر کار کرد. او معتقد است که لیورپولی ها باید هرکاری می توانند برای به خدمت گرفتن این ملی پوش آلمانی انجام بدهند.

مارش به پادکست Blood Red گفت: ورنر می توانست سرمایه بزرگی برای لیورپول باشد. تنها از لحاظ ذهنیت او یکی از هجومی ترین و برنده ترین مهاجمانی است که من تا به حال دیده ام.

 

 

اگر یک مدافع مانع از رفتن او به یک سمت شود این اصلا او را سردرگم نمی کند. او دوباره می خواهد صاحب توپ شود و حمله کند؛ دوباره دوباره و دوباره.

برای لیورپول او می تواند در هر سه پست جلوی زمین بازی کند و فوق العاده خواهد بود. از جنبه فوتبالی از جنبه انفجاری بودن از جنبه تمام کنندگی از لحاظ ذهنیت او بازیکنی فوق العاده است و این پتانسیل را دارد که حتی بهتر هم بشود. لیورپولی ها نمی توانند او را ارزان بخرند اما او مطمئنا سرمایه بزرگی برای لیورپول خواهد بود.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.