دانلود سریال یاغی

“” او که یکی از مهم‌ترین چهره‌های سرگرمی در ایران محسوب می‌شود بارها و بارها در برنامه‌های مختلف عنوان کرده که هیچ علاقه‌ای نسبت به فوتبال ندارد.

وی در برنامه‌ای که دوشب پیش از شبکه نسیم پخش شد با محمد بحرانی به گفت‌وگو نشسته بود که با وی سابقه همکاری در سریال هیولا را داشت. بحرانی یک فوتبالی دو آتشه و هوادار تیم بایرن‌مونیخ و تیم ملی آلمان است که در تیم‌های ایرانی نیز سعی کرده با حفظ بی‌طرفی سرخ یا آبی علاقه خود به تیم‌های مثل فجر سپاسی و صنعت نفت آبادان را بیان کند.

 

اما در حالیکه بحرانی از علاقه شدیدش به فوتبال می‌گفت مدیری تاکید کرد که کوچک‌ترین ارتباطی با رشته فوتبال برقرار نکرده و تنها اسمی که از فوتبال در ذهنش باقی‌مانده نیوکاسل است که آن‌هم به دلیل درسی است که در دوره راهنمایی در کتاب حرفه‌و فن خوانده که این واژه به یک بیماری در بین ماکیان دارد. بیماری که باعث خواب رفتن جوجه‌ها شده و آن‌ها را به هلاکت می‌رساند.

 

با این اشاره و با شوخی‌های محمد بحرانی بحث فوتبالی بین این دو جمع شد. در برنامه دورهمی هنوز هیچ فوتبالیستی به استودیو محل ساخت برنامه دعوت نشده است. پژمان جمشیدی تنها مهمان فوتبالی این دوره از برنامه دورهمی خواهد بود که البته حضورش در جمع هنرمندان در چند سال اخیر در دعوتش به این برنامه بی تاثیر نبوده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.