دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در یک سال اخیر نام جیانی دی بیاسی بسیار به فوتبال ایران نزدیک بوده است. ابتدا او به عنوان گزینه هدایت استقلال و تراکتور مطرح شد و پس از جدایی ویلموتس، در آستانه هدایت تیم ملی ایران هم قرار گرفت اما در نهایت اسکوچیچ جانشین ویلموتس شد و دی بیاسی ایتالیایی، بدون تیم به کارش ادامه داد.

 

او که در سال های اخیر عملکرد خوبی در تیم های مختلف نداشت، در روزهای گذشته به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی آذربایجان به حساب می‌آمد اما حالا وبسایت «فوتبال اینفوی آذربایجان» مصاحبه ای کوتاه را از سرمربی 63 ساله منتشر کرده اند که نکات جالبی را در خود دارد. او در این گفتگو می‌گوید: «هیچ پاسخی از فدراسیون فوتبال آذربایجان نگرفته ام، می‌دانم که بازی های ملی تعلیق خواهند شد و مهم است که این ویروس را پشت سر بگذاریم، سپس همه چی خوب می‌شود».

 

این صحبت ها نشان می‌دهد که حتی فدراسیون فوتبال آذربایجان نیز نسبت به انتخاب دی بیاسی مردد است و به گزینه دیگر می‌اندیشد و فعلا مذاکره با این مربی باتجربه را نیمه تمام گذاشته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.