دانلود سریال یاغی

در حالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان قرعه کشی مسابقات جام ملت های نوجوانان و جوانان آسیا را اعلام کرده است هنوز این دو تیم دور جدید تمرینات خود را در تهران آغاز نکرده اند.

 

امروز در سایت فدراسیون فوتبال این چنین آمده است:« ویندزور جان – دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد مراسم قرعه کشی مسابقات قهرمانی زیر 16 سال آسیا 2020 – بحرین و مسابقات قهرمانی زیر 19 سال آسیا 2020 – ازبکستان روز پنجشنبه 29 خردادماه به صورت آنلاین در کوالالامپور مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار خواهد شد. در نامه ارسالی وی به دبیران کل فدراسیون‌های حاضر در مسابقات زمان برگزاری مراسم قرعه‌کشی مسابقات زیر 16 سال ساعت 14:30 و زیر 19 سال ساعت 16:30 به وقت محلی اعلام شده است.»

 

حسین عبدی – سرمربی تیم ملی جوانان هنوز در اسپانیا بسر می برد و سیروس پورموسوی – سرمربی تیم ملی جوانان هم اسفند ماه از سمت خود استعفاء کرده بود. به نظر می رسد شروع نکردن تمرینات تیم های ملی نوجوانان و جوانان به این خاطر است که هنوز ستاد مبارزه با کرونا در ورزش مجوز تمرین تیم های ملی را در کمپ تیم های ملی را صادر نکرده است.

 

گفتنی است در بازی های نوجوانان و جوانان 16 تیم حضور خواهند داشت که در هر یک از مسابقات چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی راهی جام جهانی می شوند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.