مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

مهدی تیکدری در گفت و گو با خبرنگار “مجله ایما” درباره شرایط تیم تراکتور در تعطیلات بیان کرد: شرایط فنی ما خوب است. بعد از حضور آقای الهامی یک روند مثبت و خوب را در پیش گرفتیم و نتایج مثبتی را به دست آوردیم. خوشبختانه در هردو جام مدعی هستیم. البته یک شکست بدموقع مقابل پارس جنوبی تجربه کردیم که قابل جبران است. فعلا بازی‌ها تعطیل شده و ما نیز به تبع آن تمرینات را تعطیل کردیم و منتظریم ببینیم در آینده چه شرایطی رقم می‌خورد.

وی درباره عملکرد خودش در پست دفاع راست در لیگ نوزدهم تاکید کرد: خب من اول فصل با صلاحدید آقای دنیزلی به پست دفاع راست رفتم. با توجه به اینکه تیم در آن پست بازیکن نداشت من بازی کردم و خداراشکر که جواب اعتماد مربیان را دادم. امیدوارم توانسته باشم هواداران را نیز راضی کنم. بی تردید در هر پستی کادرفنی بخواهد بازی می‌کنم و سعی دارم بهترین عملکردم را ارائه کنم.

مدافع راست تراکتور درباره کسب جام توسط تراکتور در فصل جاری بیان کرد: اولا که باید ببینیم مسابقات ادامه می‌یابد یا خیر. اما فکر می‌کنم پتانسیل کسب حداقل یک جام را داریم. تلاش می‌کنیم که به این مهم برسیم و اگر مسابقات ادامه پیدا کند، فکر می کنم می‌توانیم هواداران را با کسب جام قهرمانی خوشحال کنیم.

تیکدری درباره شیوع کرونا بیان کرد: خوشحالم که مسابقات لیگ تعطیل شده است. به هر حال فوتبالیست‌ها نیز جزئی از جامعه هستند و ممکن است مبتلا شوند. شرایط سختی در کشور حاکم شده که امیدوارم هرچه سریع‌تر از این بحران بگذریم. وضعیت خطرناکی است و برای مردم عزیزم و به خصوص هواداران تراکتور آرزوی سلامتی می‌کنم.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.