دانلود سریال یاغی

“” سرخیو راموس مدافع اسپانیایی و کاپیتان رئال مادرید جشن تولد سی و چهار سالگی خود را در خانه‌اش تنها در کنار خانواده درجه یک خود و در شرایط قرنطینه جشن گرفت.

 

 

بحران ناشی از ویروس کرونا و قرنطینه خانگی اجباری که به خصوص در کشور راموس اسپانیا در جریان است کاپیتان رئال مادرید را مجبور کرد جشن تولد سی و چهار سالگی‌اش را در خانه و در کنار همسر و فرزندانش جشن بگیرد. راموس در تصاویری که از این جشن تولد خانگی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد در کنار همسرش پیلار روبیو و سه فرزندشان دیده می‌شود.

 

راموس در طول روز تولدش در شبکه‌های اجتماعی فعال بود و گزارش لحظه به لحظه‌ای از اتفاقات را برای هوادارانش به اشتراک می‌گذاشت.

 

در نهایت راموس در کنار همسر و سه فرزندش نشست و شمعهای کیک تولدش را فوت کرد. راموس در پیامی با تشکر از همه هوادارانش نوشت:” از همه ما به خاطر تبریک‌های تولد و محبت‌هایتان متشکرم. حتی در این شرایط دشوار محبت‌های شما برایم عزیز است”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.